Ekrem Başaran: “CHP, milletimizin aklıyla dalga geçiyor” « Ayvalıktv – Ege Hürbakış

Ekrem Başaran: “CHP, milletimizin aklıyla dalga geçiyor” « Ayvalıktv – Ege Hürbakış

9 Ağustos 2022 - 03:57

Ekrem Başaran: “CHP, milletimizin aklıyla dalga geçiyor”

Son Güncelleme :

16 Mayıs 2022 - 9:44

76 views
Ekrem Başaran: “CHP, milletimizin aklıyla dalga geçiyor”

Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Edremit’te CHP ve HDP’nin birlikte meydana inerek bayrak sallamasının, var olan ortaklıklarının gün yüzüne çıkmış hali, malumun ilanı olduğunu ifade etti.

 

EKREM BAŞARAN: “CHP, MİLLETİMİZİN AKLIYLA DALGA GEÇİYOR!”

Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, “Bu olay; perde arkasında buluşup, daha sonra da “İttifak Ortağı Değiliz” diyerek milleti kandırmak için algı peşinde koşanların gerçek yüzünü ortaya koymuştur. 6’lı masa ve gizli ortakları HDP’nin ülkemizin geleceğine yönelik planlarının bir tezahürü olan bu olayı kabul etmemiz mümkün değildir. Askerimize kurşun sıkan vatan hainleriyle birlikte yürüyen HDP ile bir olup, ardından şehit cenazesine katılan CHP’liler tabiri caizse milletimizin aklıyla dalga geçmektedirler.

 

EKREM BAŞARAN: “CHP’NİN YAPTIĞI RİYAKARLIKTIR, İKİ YÜZLÜLÜKTÜR”

Aslında Edremit’te yaşanan bu birliktelik, Balıkesir’de yaşanmadı diye söylem geliştiren CHP İl Başkanının, milletvekillerinin elini kolunu sallaya sallaya Şehitlerimizin cenazesine katılması açık bir riyakarlıktır, iki yüzlülüktür. Teröristlerle iltisaklı olanlarla hem iş tutacaksın, ortaklık kuracaksın hem de şehit cenazelerinde boy göstereceksiniz . Bu kabul edilir bir şey değil. CHP’lilerin Şehit cenazelerinde döktükleri sahte göz yaşları; vatanı vatan yapan, Çanakkale’den, İstiklal Savaşı’ndan bu yana vatan toprağı için, bayrak için, millet için görevi başında şehit olan kahramanlarımıza hakarettir. Bu nedenle, HDP ile kol kola yürüyen CHP’nin gerçek yüzü ortadadır.

 

EKREM BAŞARAN: “TERÖRİSTLERLE İŞ TUTANLARA BU ÜLKEYİ TESLİM ETMEYECEĞİZ.”

Vatanı bölmek isteyenlerle aynı safta yürüyenleri milletimiz çok iyi bilmektedir. CHP’yi yüce Türk Milletine havale ediyorum. Vatan hainleri ile kol kola yürüyenlere bu ülkeyi hiçbir zaman teslim etmeyeceğiz. Şehitlerimizin kemiklerini sızlatanlara fırsat vermeyeceğiz. Ak Parti ve Cumhur İttifakı var oldukça gaflet ve ihanet içerisinde olanlar emellerine asla ulaşamayacaklar” dedi.

YORUM YAP

0 0 oyLAR
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x
()
x